Czy terapia działa? Czy ktoś nie chce ze mnie zakpić, za moje pieniądze?
Wiele osób przy pomocy tej terapii trwale nie pali!. Ogromna większość pacjentów podjęła poważną walkę z uzależnieniem. Polega na wyciszeniu głodu nikotynowego - pozwala wyzwolić działanie naszej "silnej woli".
BICOM jest narzędziem, które ułatwia rzucenie palenia
TO NIE JEST MANIPULACJA I OSZUSTWO
Jaka jest skuteczność terapii?
90% osób zgłaszających się na terapie reaguje natychmiast na tego typu oddziaływanie. Traci zainteresowanie paleniem tytoniu i nie odczuwa głodu nikotynowego.
Potwierdzają to setki zadowolonych naszych  pacjentów
Czy terapia działa na wieloletnich palaczy?
Staż palenia oraz ilość wypalanych papierosów nie ma wpływu na skuteczność terapii. Osoby palące powyżej 30 papierosów dziennie, które uważają, że im już nic nie jest w stanie pomóc w naszych statystykach skuteczności RZUCANIA PALENIA, kształtują się na poziomie 87%.
Jaka jest gwarancja, że nie wrócę do nałogu?
Najważniejszym zadaniem po terapii, przy nieobecności głodu, jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt utrzyma się bezterminowo.
Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.
Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros, choć nie smakuje, powoduje pojawienie się głodu na nowo, a więc niweczy skutki leczenia. W tej sytuacji wizytę należy powtórzyć.
Na czym polega terapia biorezonansowa?
Głównym celem terapii biorezonansowej jest aktywowanie własnych sił regulacyjnych organizmu i uwolnienie od zaburzających patologicznych wpływów w takim stopniu, jaki jest konieczny do wyzdrowienia.
Jak działa aparat BICOM?
Działanie aparatu polega (w wielkim skrócie) na regulowaniu fal elektromagnetycznych w organizmie pacjenta. Drgania własne pacjenta odbierane są przez elektrody doprowadzone poprzez przewód od urządzenia terapeutycznego, tam zostają elektronicznie opracowane (np. zmienione w obraz lustrzany) i powracają do pacjenta jako drgania terapeutyczne
Czy terapia jest bezpieczna?
Terapia antynikotynowa z zastosowaniem aparatu BICOM jest bezpieczna i bezbolesna. Palacze tytoniu szczególnie chętnie korzystają z niej, ponieważ jest tania i skuteczna.
Przy pomocy terapii biorezonansowej leczy się wiele innych dolegliwości i schorzeń (alergie, depresje, zwiększa się odporność organizmu). Może być również stosowana u dzieci
Jakie są przeciwwskazania do korzystania z terapii?
Przeciwwskazania do terapii biorezonansowej to:
ciąża
alkohol we krwi
rozrusznik serca
 

Gabinet rehabilitacji i homotoksykologii klinicznej "Nad Rzeczką"   Radom, ul. Struga 57, tel. 048 383 56 65, 0501 340 550

projekt i wykonanie